Strona głównaMożliwości programu PowerTraderPobierzEdukacjaPomoc
Ta strona wymaga Adobe Flash Player.
Pobierz Adobe Flash player

Pracuj z nami nad PowerTrader

PowerTrader jest programem tworzonym przez pasjonatów z branży IT, a przy tym aktywnych inwestorów giełdowych i właśnie pasjonatów szukamy. Chciałbyś nam pomóc rozwijać program? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy zawsze otwarci na propozycje.

Praktyki studenckie

Jesteś zainteresowany giełdą, a może już inwestujesz? Wiesz co to jest teoria fal Elliotta i poziomy Fibonacciego? Jesteś studentem i chciałbyś odbyć praktyki pracując przy ciekawym projektem na pograniczu IT i ekonomii? To dobrze trafiłeś, szukamy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków

  1. Przygotowywanie wstępnych analiz i koncepcji odnośnie nowych funkcji programu
  2. Rozbudowa dokumentacji programu
  3. Przygotowywanie artykułów o tematyce giełdowej

Wymagania

  1. Student III roku lub lat kolejnych studiów ekonomicznych lub pokrewnych
  2. Znajomość zagadnień związanych z analizą techniczną
  3. Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem portfelem inwestycyjnym
  4. Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie tekstów z zakresu ekonomii
  5. Umiejętność dobrej organizacji pracy i samomobilizacji

Mile widziane

  1. Podstawy HTML
  2. Znajomość dowolnego darmowego edytora graficznego

Miejsce pracy:

Praca zdalna

Wymiar pracy:

Do uzgodnienia

Jak aplikować:

Wyślij na adres praca@powertrader.pl swoje CV wraz z listem motywacyjnym, w którym postaraj się przekonać nas dlaczego to ty właśnie najlepiej się nadajesz. Liczymy na Twoją kreatywność, jeśli chcesz go zacząć od "Państwa program bardzo mi się podoba..." to chyba nie Ciebie szukamy, ale zawsze możesz spróbować.

Grafik 2D/Web Designer/GUI Designer

Jesteś utalentowanym grafikiem, który chciałby spróbować czegoś innego niż projektowanie stron internetowych i ulotek? To mamy pracę właśnie dla Ciebie.

  1. Przygotowywanie projektów graficznych interfejsu użytkownika programów komputerowych oraz programów na urządzenia mobilne

Wymagania

  1. Biegła znajomość programu PhotoShop lub GIMP
  2. Umiejętność projektowania przejrzystego i ergonomicznego interfejsu użytkownika
  3. Znajomość interfejsu użytkownika przynajmniej jednego systemu na urządzeniach mobilnych (Android i/lub iOS)
  4. Umiejętność dobrej organizacji pracy i samomobilizacji
  5. TERMINOWOŚĆ

Elastyczny czas pracy/Praca na zlecenie

Wyślij na adres praca@powertrader.pl swoje portfolio. Chętnie zobaczylibyśmy w nim infografikę i/lub projekt/koncept jakiejś aplikacji na smart-fona.

Chciałbyś nam pomóc w jakiś inny sposób?

Masz głowę pełną pomysłów i chciałbyś nam pomóc? Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Skontaktuj się z nami.